Garanti ve İade Şartları

Genel Şartlar

Web sitemizde yayınlanan ürünlerin resimleri ve tanıtım yazıları, kullanılan logolar, web tasarımı, ürün kodlama ve telif hakları Bulut Yayın Dağ. Tic. ve San. Ltd. Şirketine, temsil ettiği veya teknik destek aldığı kuruluşlara aittir.


Sitede yayında bulunan ürün resim ve açıklamaları sadece bilgi edinmek, şahsi kullanım maksadıyla üzerinde değişiklik yapmamak kaydı ile kopyalanabilir. Kesinlikle ticari amaçla kullanılamaz.

İade Şartları 

Bulut Yayın Dağ. Tic. ve San. Ltd. Şirketi olarak biz sizin almış olduğunuz ürünlerden en iyi performansı almanızı bekleriz. Ancak almış olduğunuz üründe herhangi bir kusur olduğu takdirde aşağıda belirtilmiş olan iade şartlarının uygulanması gerekmektedir.

Almış olduğunuz üründe eksik yada basılmamış sayfa, yırtık  veya benzeri ürün kaynaklı hata var ise;  bize orijinal ambalajına ve gönderim kutusuna yerleştirmek kaydı ile iade edebilirsiniz.

Belirtilmiş olan kusurlar firmamız tarafından onaylandıktan sonra gönderim masrafları ve ürün bedeli size iade edilecektir.

Ürünlerimiz güvenli bir şekilde paketlendikten sonra kargo şirketine teslim edilir. Kargo firması kaynaklı hatalardan dolayı ürüne gelebilecek zararlardan kargo firması sorumlu tutulur.

Nasıl İade Edilir ?

Bize ilk olarak size e-mail ile gönderilmiş olan sipariş onay formunda belirtilmiş olan Sipariş no'sunu belirterek üründe bulunan kusuru açıklayıcı bir e-mail yazmanız ya da bize telefon veya faks ile ulaşmanız gerekmektedir. Bu görüşmenin ardından size bir iade numarası tahsis edilecektir. Bu numara olmadan iade işlemi geçersiz sayılacaktır.

Bu numarayı aldıktan sonra şikayetinizi belirten bir not ile birlikte ürünü orijinal ambalajına, garanti belgesi ve diğer ürüne ait dökümalarla birlikte sıkıca paketleyip aşağıdaki adrese göndermeniz rica olunur. Bulut Yayın Dağ. Tic. ve San. Ltd. Şirketi Caferağa Mah. Safa Sokak No: 8   Moda 34710 KADIKÖY/İSTANBUL
Tel: 0216 330 59 24
E-mail:
bulutyayinlari@bulutyayin.com 
Takip edilebilir bir kargo şirketi ile ürünü göndermeniz tavsiye olunur. Unutmayın ki; biz kusuru onaylayıp size paranızı ve kargo masraflarını ödeyinceye kadar ürünü bize ulaştırmak sizin sorumluluğunuzdadır.

Arıza ve İade İşlemleri :

Bulut Yayın Dağ. Tic. ve San. Ltd. Şirketi bütün kitaplarını kurumsal yapıya ulaşmış matbaalarda bastırmaktadır. Müşterinin aldığı ürünlerde çıkacak olası sorun veya kusurlar Bulut Yayın Dağ. Tic. ve San. Ltd. Şirketi tarafından incelendikten sonra kitabın yenisi müşteriye teslim edilecek, istenirse kitabın bedeli iade edilecektir. 
Müşteri ürünü orijinal ambalajına, faturası dahil tüm evrakları ile koyup Bulut Yayın Dağ. Tic. ve San. Ltd. Şirketi adresine  göndermelidir. Bulut Yayın Dağ. Tic. ve San. Ltd. Şirketi'e gönderilecek olan tüm ürünlerin sevkiyat masrafları Müşteri’ye aittir. Seçilecek nakliye firmasının takip edilebilir olması önemlidir. Hatalı ürün, bize ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluğundadır.
 
Sipariş İptali:

Siparişinizi siparişlerim sayfasından iptal edebilirsiniz.Online sipariş iptal etme işlemi siparişiniz kargoya verildi ise yapılamaz.

Garanti Şartları:


Kitap ve benzeri ürünler tamamiyle Bulut Yayın Dağ. Tic. ve San. Ltd. Şirketinin güvencesindedir. Eksik sayfa ve benzeri kusurlarda hatalı ürün tarafımızdan onaylandıktan sonra yenisi ile değiştirilecek veya ürüne ödenmiş olan bedel müşteriye iade edilecektir.